Хмарна міграція

Cloud Solutions

Хмарна міграція

Sl Global Service пропонує обслуговування на основі моделі «інфраструктура як послуга», що дозволяє підприємству або установі оплачувати фактичне використання обчислювальної інфраструктури, економлячи на ІТ-витратах до 80%.
Доступ до інформації, що зберігається на хмарі, може отримати кожен, хто має комп'ютер, планшет, будь-який мобільний пристрій, підключений до мережі інтернет.
Мігрувати в хмару — позбутися значної частини власної IT-інфраструктури, скоротити витрати на її обслуговування, отримати гнучкість і здатність справлятися з піковими навантаженнями. Для роботи в хмарі необхідні тільки комп'ютери і/або ноутбуки та швидкісний інтернет. Інфраструктуру обслуговує компанія SL Global Service як провайдер послуги.
Головною перевагою хмар є гнучкість. Наприклад, під час кризи (викликаною пандемією або іншою проблемою) у разі власної інфраструктури компанії все одно доводиться її підтримувати, попри те, що фактично бізнес не працює або працює мінімально. У випадку з хмарними послугами, достатньо зменшити кількість сервісів або тимчасово відмовитися від них. Під час відновлення роботи їх миттєво можна відновити.

МОДЕЛІ ХМАРНИХ ПОСЛУГ

Інфраструктура як послуга, IaaS

Інфраструктура як послуга, IaaS

Споживачу надається можливість керувати засобами обробки та збереження інформації, комунікаційними мережами та іншими обчислювальними ресурсами, на базі яких споживач може розгортати та використовувати програмне забезпечення (операційні системи та програми).

Програмне забезпечення як послуга, SaaS

Програмне забезпечення як послуга, SaaS

Постачальник розробляє веб-програму, розміщує її та керує нею (самостійно або за допомогою техпартнерів) з метою використання її замовниками через інтернет. Замовники платять не за володіння програмами як такими, а за їх використання (через API, через веб-інтерфейс тощо).
Платформа як послуга, PaaS

Платформа як послуга, PaaS

Споживач отримує доступ до використання інформаційно-технологічних платформ: операційних систем, систем управління базами даних, засобів розробки і тестування, розміщених у сервіс-провайдера. Модель призначена для ІТ-компаній, наприклад, стартапів.

Власна інфраструктура
IaaS
PaaS
SaaS
Додатки
Дані
Середовище виконання
Операційна система
Платформи віртуалізації
Сервери
Системи зберігання даних
Мережеве обладнання
Хто керує
Керує власник
Керує провайдер
Image
Сьогодні, як у світі, так і в Україні, переважна частка ринку хмарних послуг належить IaaS і SaaS, частка PaaS відносно невелика.
Ми надаємо послуги за будь-якою з перелічених моделей; пропонуємо як рішення від світових лідерів для спеціалізованих потреб, так і власної розробки. Наприклад, ми пропонуємо у хмарі систему електронного документообігу, систему для проведення відеозасідань тощо.
У своїй роботі ми використовуємо Microsoft Azure. Це хмарна платформа з широким спектром ресурсів та послуг, які дозволяють швидко створювати, розгортати і керувати сервісами. Azure поширюється за принципом «Pay only for what you use», що дозволяє повністю контролювати свої витрати.