Системна інтеграція

Системна інтеграція

Це об'єднання на апаратному та програмному рівні всіх наявних в компанії бізнес-додатків та обладнання у цілісну, працездатну систему сервісів, що функціонують в рамках єдиної бізнес-логіки.

Послуга включає розробку, впровадження, супровід, підтримку, навчання, розвиток корпоративних інформаційних систем включаючи забезпечення їхньої безпеки. Результатом є спрощення та автоматизація бізнес-процесів, ефективне управління організацією, підвищення надійності та безпеки систем та зниження витрат на обслуговування.
iconfinder_website-builder_4417110.png

ЕТАПИ

реалізації комплексного проєкту з системної інтеграції

1

Аналіз

На основі вивчення моделі роботи підприємства виконується аналіз наявних засобів інформаційного забезпечення.
2

Проєктування

Вибираються технологічні рішення, проводиться обґрунтування розробки засобів інтеграції та складається проєкт
3

Впровадження

Розробляється план заходів щодо введення в дію компонентів інтеграції (об'єднання систем), проводяться інженерні роботи.
Проєкт з системної інтеграції включає створення нових і об'єднання розрізнених інформаційних систем в єдиний інформаційний простір. Важливим є те, що усі роботи ми виконуємо на робочій інфраструктурі, не порушуючи виробничі процеси (підключення обладнання та інсталяція відбувається у "не бізнес" час). У процесі роботи ми завжди використовуємо виключно перевірені технологічні рішення, не проводячи експериментів на "живому" бізнесі.
Об'єднанням в єдину систему продуктів і рішень ми розв'язуємо задачу з досягнення ефективності рішення при одночасному зниженні витрат. Мова йде про досягнення «ефекту синергії»: після впровадження ефективність збільшується не просто в рази, а докорінним чином змінюється уся робота підприємства. Після проєкту з системної інтеграції досить часто процеси, які вимагали витрачати значну кількість часу (тижні, години), вирішуються майже миттєво.