Технологічні партнери

Наші партнери

Задоволення потреб користувачів — пріоритетне завдання компанії SL Global Service. Тому ми співпрацюємо з компаніями, які створюють інноваційні ефективні рішення.

Це найбільший у світі розробник програмного забезпечення та постачальник серверного обладнання. Флагманським і найвідомішим продуктом є система керування базами даних Oracle. Компанія також створює інструменти для розробки баз даних, програмне забезпечення класу ERP, CRM та SCM для автоматизації.

У листопаді 2019 року Broadcom придбала компанію Symantec Enterprise Security, одного зі світових лідерів сегменту корпоративної безпеки з обігом понад $2,5 на рік. Основним продуктом є Symantec Endpoint Protection. Це пакет програм, який складається з антивірусів, систем запобіганню вторгненням, брандмауера тощо.
Світовий лідер з виробництва мережевого обладнання для мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації і комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку. Є продукти для трьох сегментів: великі підприємства, малий бізнес, домашні користувачі.
McAfee — американська компанія, яка спеціалізується на розробці систем захисту і аналізу шкідливого та небажаного програмного забезпечення. У 2011 році McAfee стала дочірньою компанією корпорації Intel. асортимент складає декілька десятків продуктів для захисту інформації, протидії вторгненням та посилення кібербезпеки.
Для бізнес-потреб корпорація пропонує широку лінійку програмного забезпечення — від технологій для спільної роботи та систем відеоконференцзв'язку до систем автоматизації ділових процесів. SL Global Service на базі технологій Microsoft надає великий асортимент спеціалізованих галузевих рішень.
Це міжнародна компанія з кібербезпеки та оборони, що має штаб-квартири в Токіо (Японія), Ірвінгу (штат Техас, США) та регіональні штаб-квартири та науково-дослідні центри в Азії, Європі та Північній Америці. Trend Micro є лідером у сфері гібридних хмарних рішень, кінцевих точок і мережевої безпеки. А кількість продуктів та послуг налічує сотні позицій.