Новини та статті

Starshield — військовий варіант Starlink

Компанія SpaceX анонсувала оптимізований для застосування у військовій сфері сервіс Starshield. Заявлено, що ця система буде "спочатку зосереджена" на трьох галузях: зображення, зв'язок і "корисні навантаження, які можна розмістити" - третя з яких фактично пропонує урядовим клієнтам супутникові платформи (корпус космічного апарата) як гнучку платформу.

Компанія також рекламує Starshield як центр "наскрізної" пропозиції для національної безпеки: SpaceX побудує все - від наземних антен до супутників, запустить останні за допомогою своїх ракет і керуватиме мережею в космосі.

SpaceX зазначає, що Starshield використовує "додаткові високонадійні криптографічні можливості для розміщення секретних корисних навантажень і безпечного опрацювання даних", ґрунтуючись на шифруванні даних, що використовується в системі Starlink.
Starshield — військовий варіант Starlink

Ще одна ключова особливість Starshield: "міжсупутниковий лазерний зв'язок", який наразі з'єднує космічні апарати Starlink. Компанія зазначає, що термінали можуть бути додані до супутників партнерів, щоб під'єднати урядові системи інших компаній "до мережі Starshield"

Starshield, Starlink

Читайте також: