Новини та статті

Intecracy Group запрошує учасників ІТ-ринку до спільної роботи в рамках програми D&C

Intecracy Group розширюється та запрошує учасників ринку приєднатись до об'єднання.

Про це 13 квітня 2021 року повідомив Юрій Сивицький, член Наглядової Ради Intecracy Group під час онлайн-презентації програми «Система колективного розвитку та взаємодії ІТ-бізнесу» — D&C (Development and Collaboration).

Intecracy Group є горизонтальною структурою, яка працює без зайвої бюрократії. А робота за програмою D&C дозволяє значно збільшити ефективність роботи.

Доступ до ресурсів

Intecracy Group працює на міжнародному ринку як консорціум, що об'єднує IT-компанії, кожна з яких досягла найвищого рівня компетенції у вузькоспеціалізованому сегменті ринку. Це дозволяє спільно виконувати проєкти високого рівня складності, користуватись перевагами партнерства з вендорами, залучати фінансування та міжнародні інвестиції на вигідних умовах, оптимізувати витрати на документальне супроводження проєктів та надає ряд інших переваг, які збільшують конкурентоздатність кожної компанії.

Підвищити ефективність дозволяє спільна оренда офісних приміщень, використання серверних потужностей, єдиний колцентр для взаємодії з клієнтами та можливість додатково залучати до проєктів нетехнічних спеціалістів: це бізнес-аналітики, маркетологи, дизайнери, HR-фахівці, спеціалісти з менеджменту якості, юристи, перекладачі, розробники технічної документації тощо. Головною перевагою є швидкість. Адже для реалізації проєкту залучаються дипломовані та сертифіковані фахівці Intecracy Group, які можуть приєднатися до проєкту майже миттєво.

Управління проєктами та безпека

Intecracy Group допомагає компаніям-членам організаційно та технічно для забезпечення роботи за спільними стандартами якості, інформаційної та кібернетичної безпеки. Фахівці об’єднання впроваджують перевірені часом методології управління проєктами, які побудовані на рекомендаціях PMBoK та SCRAM. Завдяки цьому, процеси виробництва програмного забезпечення та надання послуг відповідають вимогам стандарту якості ISO 9001.2015.

У кожної компанії Intecracy Group впроваджується та підтримується в актуальному стані система інформаційної безпеки, яка щорічно проходить аудит незалежним органом сертифікації на відповідність стандарту ISO/IEC 27000. А для реалізації процесу безпечної розробки програмного забезпечення і продукування безпечного коду використовуються практики та стандарти OWASP/ASVS, SANS та інші провідні практики та методології.

Сучасні програмні платформи

Підприємства Intecracy Group використовують у своїй роботі декілька програмних платформ та технологій, які дозволяють виконувати проєкти відповідно до означених стандартів якості та безпеки. Наразі ключовою є захищена платформа UnityBase, яка забезпечує швидке створення інформаційних систем, що працюють швидко та витримують високі навантаження. Спеціалісти кожної компанії, що входить до об’єднання, мають доступ і до платформи з технічною документацією, і отримують підтримку, а також можливість швидко залучати до роботи інженерів-програмістів з інших компаній Intecracy Group, якщо це передбачено відповідними угодами.

Переваги для клієнтів

Клієнти Intecracy Group отримують «з одних рук» послугу, до якої потрібно зазвичай залучити декілька гравців ринку. Наприклад, переходячи з паперового документообігу на електронний, клієнт має можливість, по-перше, придбати ліцензії на розроблений продукт (систему електронного документообігу від InBase), по-друге, замовити встановлення серверного обладнання для її роботи (у Softline як системного інтегратора), по-третє, замовити впровадження (таку послугу надає IQusion як партнер або інші партнери InBase). Також, якщо створення власної серверної інфраструктури є економічно недоцільним, ми надаємо можливість використовувати продукти та сервіси за хмарною моделлю (послуги надає SL Global Service).

Наведений приклад є спрощеним, оскільки під час одного проєкту часто виникає необхідність залучення понад 10 компаній та сотні спеціалістів на різних етапах та у різних ролях. Традиційні ж послуги з ІТ-аутсорсингу на міжнародному ринку надає компанія Softengi. Однак навіть у цьому випадку використання спільних ресурсів дозволяє суттєво збільшити конкурентоздатність бізнесу. Адже робота у форматі об’єднання дозволяє спільне просування на нових ринках, використовуючи напрацьовані методики й практики управління масштабними проєктами із залученням різнорідних компаній.

Довідка про Intecracy Group

Об'єднання Intecracy Group було засновано у грудні 2007 року. Першими компаніями, що увійшли до об’єднання є підприємства, створені внаслідок реструктуризації української компанії ЗАТ «Софтлайн». Це Softline (не плутати з російською компанією), IQusion, Softengi, InBase та Sl Global Service. Учасниками об'єднання є незалежні партнери, яких об'єднує загальний підхід до ведення бізнесу, а обмін акціями чи передача частки бізнесу не є обов’язковою умовою для участі в Intecracy Group. Відтак, частина компаній пов’язані між собою спільними власниками, частина є повністю незалежними гравцями ринку.

На сьогодні до об’єднання входить 12 компаній, що виконують проєкти у понад 30 країнах світу. Компанії спільно надають широкий спектр ІТ-послуг: автоматизація бізнес-процесів, системна інтеграція, ІТ-консалтинг, ІТ-аутсорсинг та багато інших, включаючи створення та оренду безпілотних літальних апаратів. У кожної компанії — власний набір ліцензій, компетенцій, пакет розроблених продуктів та типових послуг. Вони залучають друг друга під час виконання складних проєктів, а їх взаємовідносини щоразу встановлюються відповідними угодами, узгодженими з замовниками.

Також вже декілька років в рамках Intecracy Group розвивається стартап-напрямок в рамках роботи стартап-програми Intecrator: компанії-стартапи на певному етапі розвитку приєднуються до об’єднання (наприклад, таким чином була додана Intecracy Deals). Найближчим часом до Intecracy Group планують приєднатися нові учасники. Слідкуйте за новинами.

Intecracy Group, UnityBase, SL Global Service, InBase, IQusion, Softline