Новини та статті

Microsoft оголосила про запуск ION — блокчейн-продукту для документів

Корпорація Microsoft, партнер SL Global Service, оголосила про запуск мережі децентралізованих ідентифікаторів (DID), яка працює зокрема на основі блокчейна біткойна.

Технологія ION дозволяє користувачам створювати цифрові облікові записи. Йдеться, наприклад, про водійські права або акаунти в соцмережах. Збережені на них дані будуть належати виключно користувачам, а не сервісам, оскільки система децентралізована, йдеться в офіційному блозі Microsoft.

«Ми дуже раді, що ION підключилася до мережі біткойна для запуску публічної бета-версії… З самого початку ION була розроблена як децентралізована мережа, призначена для роботи незалежно від централізованих сторін і посередників, включаючи Microsoft», – повідомили в компанії.

Технологія ION увійшла в стадію бета-тестування. Її зможуть використовувати компанії і приватні особи. У роботі над проектом також беруть участь криптобіржа Gemini, виробник апаратних нод Casa, платіжний сервіс BitPay, розробник програмного забезпечення NCR та інші компанії.

У березні Microsoft запатентувала систему майнінгу, яка використовує дані про активність людського тіла для видобутку цифрових грошей. Користувач зможе отримувати заохочення у вигляді криптовалюти за перегляд реклами або за виконання фізичних вправ.

Intecracy Group, Microsoft