Новини та статті

Михайло Віговський про автоматизацію бізнес-процесів завдяки хмарам: швидше та дешевше

Автоматизація ділових процесів стає ключовою для сучасних підприємств. В контексті глобалізації, високої конкуренції та зростаючих вимог клієнтів, компанії прагнуть оптимізувати свою діяльність. І ось тут на допомогу приходять хмарні технології. Про це розповів Михайло Віговський, український ІТ-експерт, член Наглядової Ради Intecracy Group.

Що таке хмарні технології?

Хмарні технології – це комплекс інфраструктурних та програмних рішень, що розміщені в інтернеті. Вони дозволяють компаніям використовувати необхідні ресурси через Інтернет, сплачуючи тільки за фактичне використання.

Автоматизація бізнес-процесів: основні переваги

  1. Ефективність та продуктивність: автоматизація дозволяє зменшити кількість рутинних задач, що виконують співробітники, дозволяючи їм зосередитись на більш важливих завданнях.
  2. Швидкість реагування: процеси, що раніше займали години або навіть дні, тепер можуть бути завершені за хвилини.
  3. Точність та зменшення помилок: автоматизовані системи мають менший ризик помилок порівняно з ручним введенням даних.

Як хмарні рішення сприяють автоматизації?

  1. Скальованість: хмарні рішення легко масштабуються, що дозволяє компаніям збільшувати або зменшувати обсяг ресурсів в залежності від потреб.
  2. Доступність: хмарні системи доступні 24/7 з будь-якого пристрою, що має доступ до Інтернету.
  3. Інтеграція: більшість хмарних рішень можливо легко інтегрувати з іншими інструментами та системами, що вже використовуються в компанії.

Приклади автоматизації завдяки хмарним рішенням

  1. CRM-системи: хмарні CRM дозволяють автоматизувати ведення клієнтської бази, взаємодію з клієнтами та відслідковувати продажі.
  2. ERP-системи: такі системи інтегрують різні ділові процеси компанії, від управління запасами до бухгалтерії, в одну єдину систему.
  3. Системи автоматизації маркетингу: дозволяють автоматизувати кампанії, відслідковувати конверсію та аналізувати результати.

«Хмарні рішення відкривають перед бізнесом нові горизонти автоматизації. Вони допомагають компаніям ставати більш ефективними, конкурентоспроможними та адаптованими до швидко змінюваних реалій ринку. Автоматизація завдяки хмарним рішенням – це крок до майбутнього, який варто зробити сьогодні», — відзначає Михайло Віговський.

Михайло Віговський, Автоматизація бізнес-процесів